Menu

Zajímavý evropský pokus o velkolepé sci-fi je sice sympatický, ale americkou produkci nedohnal. Přesto by jste ho neměli minout.

Valerian a město tisíce planet je evropské sci-fi s obřím rozpočtem, natočené na motivy oblíbeného francouzského komiksu. Děj se točí kolem naší vesmírné stanice, ke které se postupně připojují další a další mimozemské vesmírné lodě, až se z ní stane jedna obrovská stanice, která je nakonec tak velká, že musí odletět z blízkosti naší planety. Stanice, na které žijí v míru všelijaké druhy, vzájemně spolupracují a dělí se o své vědomosti je v ohrožení a proto musí nastoupit Valerian a Laureline, speciální vládní agenti. Příběh má spoustu zajímavých vedlejších odboček, které nás zavedou na skutečně zajímavá místa. Obrazová kvalita je na opravdu vysoké úrovni, stejně jako masky a vůbec podoba všech mimozemšťanů. To samé se dá říci i o speciálních efektech. Přes veškeré sympatie se ale Valerian nestal evropským Star Wars. Více o filmu se samozřejmě dozvíte v naší recenzi níže.

RECENZE FILMU

Na náš web postupně přidáváme recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, nebo i k samotnému filmu. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout. 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

BLACKSHEEPCZ

Šéfredaktor a zakladatel časopisu Gamer247CZ. Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu, nicméně momentálně pracuji v IT a 3D tisku. Průběžně se tedy věnuji herní publicistice, blogování a tvorbě webů. Mám samozřejmě rád sci-fi a fantazy, a to jak ve hrách, tak i v kinematografii či literatuře. Když nehraju, rád čtu zajímavé knížky, poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo seriály a jsem také nadšeným fotografem.