Menu

Legendární Mafia se nečekaně dočkala vcelku citlivého remaku, který hru posouvá blíže moderním hráčům na nových platformách.

Mafia je pro nás opravdu citlivé téma, a tak se značně liší i názory na tento remake. V naší recenzi se dozvíte co si o hře myslíme my, a jelikož jsme původní hru dohráli asi tak 15x, věřím že recenze bude přínosná. Remake totiž není ani zdaleka dokonalý, a je na něm místy vidět, že by si zasloužil další péči. Český dabing je nicméně prvotřídní a podle nás je zachována i pointa hry, ač není explicitně vyslovena. Tak jako tak hra nabídne hodiny skvělé zábavy, parádní grafiku, ale i neskutečnou mafiánskou atmosféru třicátých let dvacátého století. Legenda našeho mládí se prostě vrátila.

RECENZE HRY

Na náš web postupně přidáváme recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, nebo i k samotné hře. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout. 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

BLACKSHEEPCZ

Šéfredaktor a zakladatel časopisu Gamer247CZ. Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu, nicméně momentálně pracuji v IT a 3D tisku. Průběžně se tedy věnuji herní publicistice, blogování a tvorbě webů. Mám samozřejmě rád sci-fi a fantazy, a to jak ve hrách, tak i v kinematografii či literatuře. Když nehraju, rád čtu zajímavé knížky, poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo seriály a jsem také nadšeným fotografem.