Menu

Vylepšená verze prvního Gears of War nevypadá vůbec zle, zaujme ale tento styl vyprávění i dnes? Nejde o titul jenom pro pamětníky?

První Gears of War se na našich monitorech, respektive spíše televizích objevili už v roce 2006 na Xboxu 360. My jsme se podívali na značně vylepšenou verzi z roku 2015. Začátek této slavné značky se tedy dočkal pěkného kabátku, ale dokáže zaujmout tato přímočará akce i dnešního hráče? Přeci jenom způsob vyprávění příběhu ve hrách značně pokročil. Tak jako tak nás čeká spousta střílení, procházení řadou zajímavých lokací a náročné souboje s bossy.  Celou kampaň navíc můžete projít s kamarádem v coopu pro 2 hráče. Naše dojmy a hodnocení hry se samozřejmě dočtete v naší recenzi níže.

RECENZE HRY

Na náš web postupně přidáváme recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, nebo i k samotné hře. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout. 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

BLACKSHEEPCZ

Šéfredaktor a zakladatel časopisu Gamer247CZ. Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu, nicméně momentálně pracuji v IT a 3D tisku. Průběžně se tedy věnuji herní publicistice, blogování a tvorbě webů. Mám samozřejmě rád sci-fi a fantazy, a to jak ve hrách, tak i v kinematografii či literatuře. Když nehraju, rád čtu zajímavé knížky, poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo seriály a jsem také nadšeným fotografem.