Menu

Nezvyklý pohled do hloubi nemocné, ale přesto věrně milující, duše na zoufalé cestě za poslední záchranou svého milovaného.

Hellblade: Senua’s Sacrifice je opravdu nezvyklá akční adventura od britského studia Ninja Theory, která nám dává nahlédnout do nemocné mysli hlavní hrdinky. Ta v zoufalé snaze zachránit svého milého z podsvětí podniká dlouhou a velice nebezpečnou cestu za bohyní Hellou. Titul nám, krom parádní grafiky a silné atmosféry nabízí i poměrně slušný bojový systém a hlavně, spousty hádanek. Tvůrci na to šli trochu jinak a připravili velice silný mix různých vjemů, působících na naše smysly ale kolikrát také na naší psychiku. Naše dojmy a hodnocení hry se samozřejmě dočtete v naší recenzi níže.

RECENZE HRY

Na náš web postupně přidáváme recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, nebo i k samotné hře. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout. 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

BLACKSHEEPCZ

Šéfredaktor a zakladatel časopisu Gamer247CZ. Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu, nicméně momentálně pracuji v IT a 3D tisku. Průběžně se tedy věnuji herní publicistice, blogování a tvorbě webů. Mám samozřejmě rád sci-fi a fantazy, a to jak ve hrách, tak i v kinematografii či literatuře. Když nehraju, rád čtu zajímavé knížky, poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo seriály a jsem také nadšeným fotografem.