Menu

Druhý díl obnovené legendy opravdu stojí za to. Krom skvělé akce přináší i perfektní humor a hodně povedené příběhové pasáže.

Wolfenstein II: The New Colossus je zdařilým pokračováním obnovené legendy všech stříleček. Hru pro nás připravilo MachineGames Studios a nutno uznat, že tento díl celou sérii hodně posunul. Amerika byla poražena nacistickým Německem a je zrovna okupována. B.J. Blazkowicz se tedy po svém těžkém zranění z minulého dílu musí postavit zpátky na nohy, aby se mohl připojit k americkému odboji a osvobodit svou zem. Pomůže mu s tím i velice pokročilý bojový oblek a samozřejmě jeho oddaný tým amerických odbojářů. Naše dojmy a hodnocení hry se samozřejmě dočtete v naší recenzi níže.

RECENZE HRY

Na náš web postupně přidáváme recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, nebo i k samotné hře. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout. 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

BLACKSHEEPCZ

Šéfredaktor a zakladatel časopisu Gamer247CZ. Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu, nicméně momentálně pracuji v IT a 3D tisku. Průběžně se tedy věnuji herní publicistice, blogování a tvorbě webů. Mám samozřejmě rád sci-fi a fantazy, a to jak ve hrách, tak i v kinematografii či literatuře. Když nehraju, rád čtu zajímavé knížky, poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo seriály a jsem také nadšeným fotografem.