Menu

Metro Exodus nás dostalo z temných hlubin moskevského metra zpět na čerstvý radioaktivní vzduch. Stálo to vše ale za to?

Metro Exodus je příběhová FPS střílečka z post-apokalyptického prostředí. Má jí na svědomí ukrajinské studio 4A Games, které vytvářelo také předešlé dva díly. Základem příběhu jsou knihy od ruského spisovatele Dmitrije Gluchovského, nicméně Metro Exudus, nabízí vlastní příběh, který sice navazuje na knihu Metro 2035, ale trochu si její konec poupravuje. Hra nás konečně vytáhne z temných tunelů moskevského metra na povrch, kde nás čeká dlouhá a velice nebezpečná cesta vlakem za naším vysněným novým domovem. Naše dojmy a hodnocení hry se samozřejmě dočtete v naší recenzi níže.

RECENZE HRY

Na náš web postupně přidáváme recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, nebo i k samotné hře. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout. 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

BLACKSHEEPCZ

Šéfredaktor a zakladatel časopisu Gamer247CZ. Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu, nicméně momentálně pracuji v IT a 3D tisku. Průběžně se tedy věnuji herní publicistice, blogování a tvorbě webů. Mám samozřejmě rád sci-fi a fantazy, a to jak ve hrách, tak i v kinematografii či literatuře. Když nehraju, rád čtu zajímavé knížky, poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo seriály a jsem také nadšeným fotografem.