Menu

Moderní zpracování legendární střílečky z devadesátých let, vcelku vystihl styl a duši původních her a přenesl jí do současnosti.

Doom z roku 2016 od id Software na naše monitory opět přenesl rychlou a jednoduchou hratelnost původního Dooma, a tím se vrátil ke slavným kořenům značky. Zapomeňte na horor, tohle je opět frenetická akce plná masakrování démonů v čisté brutalitě. Ačkoli tu jisté vyprávění příběhu je, hra se na něj ani náhodou nezaměřuje. Legenda, která v roce 1993 definovala jeden z neoblíbenějších žánrů je zpět a my jsme u toho nesměli chybět. Dokázal tento restart série zaujmout i dnešní hráče, nebo je určen spíše jen pro nostalgiky? Naše dojmy a hodnocení hry se samozřejmě dočtete v naší recenzi níže.

RECENZE HRY

Na náš web postupně přidáváme recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, nebo i k samotné hře. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout. 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

BLACKSHEEPCZ

Šéfredaktor a zakladatel časopisu Gamer247CZ. Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu, nicméně momentálně pracuji v IT a 3D tisku. Průběžně se tedy věnuji herní publicistice, blogování a tvorbě webů. Mám samozřejmě rád sci-fi a fantazy, a to jak ve hrách, tak i v kinematografii či literatuře. Když nehraju, rád čtu zajímavé knížky, poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo seriály a jsem také nadšeným fotografem.