Menu

První moderní Battlefront nabízí skvělou audiovizuální prezentaci, trpěl ale na absenci kampaně, a také nedostatek obsahu.

První Battlefront od EA DICE byl vcelku povedenou multiplayerovou střílečkou, která nás zaujala především úžasnou grafikou a také samozřejmě Star Wars tématikou. Byla to po všech těch Battlefieldech příjemná změna. Hře ale výrazně chyběla jakákoli příběhová kampaň, což napravil až druhý díl, a co se týče hry pro více hráčů? Ta byla zpočátku velice povedená a zábavná, ale nakonec trpěla na nedostatek obsahu a nových map. Zavzpomínali jsme na to, jak se hra ve své době hrála, no a samozřejmě také jak se hraje teď. Naše dojmy a hodnocení hry se samozřejmě dočtete v naší recenzi níže.

RECENZE HRY

Na náš web postupně přidáváme recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, nebo i k samotné hře. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout. 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

BLACKSHEEPCZ

Šéfredaktor a zakladatel časopisu Gamer247CZ. Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu, nicméně momentálně pracuji v IT a 3D tisku. Průběžně se tedy věnuji herní publicistice, blogování a tvorbě webů. Mám samozřejmě rád sci-fi a fantazy, a to jak ve hrách, tak i v kinematografii či literatuře. Když nehraju, rád čtu zajímavé knížky, poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo seriály a jsem také nadšeným fotografem.