Menu

Na remake jedné z nejikoničtěších her ze série her Final Fantasy se čekalo opravdu dlouho. Výsledek dokáže nalákat i nové hráče.

Final Fantasy VII z roku 1997 je naprostá herní legenda, které zůstala v srdcích mnoha hráčů až do dnes. Je to už ale poměrně dlouho co vyšla, a tak velký návrat této JRPG ikony v podobě remaku hráči jen uvítali. Tvůrci ze Square Enix se ale rozhodli, že slavný sedmý díl  rozdělí do několika částí, a v tomto remaku se budou věnovat pouze části z hlavního města Midgar. Ta v původní hře zabírala zhruba sedm hodin, ale tady byla rozpracována přibližně do třiceti hodin. Remake nám navíc připravili klíčové osoby z původního týmu. Naše dojmy a hodnocení hry se samozřejmě dočtete v naší recenzi níže.

RECENZE HRY

Na náš web postupně přidáváme recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, nebo i k samotné hře. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout. 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

LEON

Redaktor na volné noze, jehož obsáhlé články a výstižné recenze kromě našeho časopisu najdete hlavně na velmi oblíbeném webu konzolista.czKromě samotného hraní her, ho ještě možná o něco více baví o nich psát a věnovat se zajímavým herním tématům. Zajímá se aktivně také o historii, politiku, kulturu, a také literaturu. Svůj volný čas tráví prací. Nezná odpočinek, jelikož je, žel bohu, nenapravitelný workoholik… Leon se stal také prvním přispívajícím redaktorem našeho časopisu Gamer247CZ.