Menu

Akční pojetí cyberpunkového RPG dokáže zaujmout velmi detailním prostředím, parádní grafikou, ale také šíleným masakrem nepřátel.

The Ascent je vcelku příjemným překvapením pro všechny fanoušky cyberpunku. Má ten správný depresivní nádech plný neonů, bordelu, chudoby ale i bohatství a technologické pokročilosti. Je tu dokonce i velice slušná akce ve stylu diablovek, nějaký ten příběh a možnosti vylepšovat vlastní postavu. Na první pohled jde o velice zajímavou hru umožňující cooperaci s kamarády, při kosení stovek všemožných nepřátel. Samotná grafika a slušná akce ale není vše. Jaké je toto RPG stran příběhu, jaké je vylepšování samotné postavy a co vše v této hře můžeme dělat. Na to vše se podíváme v naší recenzi.

RECENZE HRY

Na náš web postupně přidáváme recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, nebo i k samotné hře. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout. 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

BLACKSHEEPCZ

Šéfredaktor a zakladatel časopisu Gamer247CZ. Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu, nicméně momentálně pracuji v IT a 3D tisku. Průběžně se tedy věnuji herní publicistice, blogování a tvorbě webů. Mám samozřejmě rád sci-fi a fantazy, a to jak ve hrách, tak i v kinematografii či literatuře. Když nehraju, rád čtu zajímavé knížky, poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo seriály a jsem také nadšeným fotografem.