Menu

České historické RPG ukázalo světu, že se dají RPG dělat i bez kouzel a draků. Jak je na tom ale stran příběhu a zábavnosti?

Kingdom Come: Deliverance je české historické RPG vyvíjené ve Warhorse Studios, pod vedením známého českého vývojáře Daniela Vávry. Hra začíná roku 1403 ve Skalici na Sázavě, kde se ujímáme role mladíka jménem Jindřich. Stáváme se součástí příběhu, ve kterém sice nenajdete žádná kouzla, nebo snad dokonce draky, ale naopak realistický pohled na český středověk. Celý dej se přitom odehrává na pozadí několika skutečných historických událostí. Jindřich přitom naštěstí není žádný vyvolený zachránce celého světa. Naše dojmy a hodnocení hry se samozřejmě dočtete v naší recenzi níže.

RECENZE HRY

Na náš web postupně přidáváme recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, nebo i k samotné hře. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout. 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

BLACKSHEEPCZ

Šéfredaktor a zakladatel časopisu Gamer247CZ. Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu, nicméně momentálně pracuji v IT a 3D tisku. Průběžně se tedy věnuji herní publicistice, blogování a tvorbě webů. Mám samozřejmě rád sci-fi a fantazy, a to jak ve hrách, tak i v kinematografii či literatuře. Když nehraju, rád čtu zajímavé knížky, poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo seriály a jsem také nadšeným fotografem.