Menu

Návrat k větší simulaci a nemilosrdným rychlostním zkouškám se nakonec vyplatil, a tak tu máme zase pořádnou rally pro fanoušky.

Série rally závodů od britského studia Codemasters se poměrně dost mění. V této hře jsme se vrátili ke kořenům značky v podobě klasické Rally, ale také trochu nakoukli do oblíbeného Rallycrossu. Opět tu máme povedené tratě, kvalitní jízdní model, na který si sice budete chvilku zvykat, ale upřímně řečeno, nakonec to stojí za to. To vše zabalené do parádní grafiky. Dirt Rally se prostě kloní spíše k simulaci a ke hráčům, co to se závody myslí opravdu vážně. Oprašte tedy své volanty a připravte se na skutečnou výzvu. Jak se nám hra líbila a jaké z ní máme dojmy samozřejmě najdete v naší recenzi. 

RECENZE HRY

Na náš web postupně přidáváme recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, nebo i k samotné hře. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout. 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

BLACKSHEEPCZ

Šéfredaktor a zakladatel časopisu Gamer247CZ. Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu, nicméně momentálně pracuji v IT a 3D tisku. Průběžně se tedy věnuji herní publicistice, blogování a tvorbě webů. Mám samozřejmě rád sci-fi a fantazy, a to jak ve hrách, tak i v kinematografii či literatuře. Když nehraju, rád čtu zajímavé knížky, poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo seriály a jsem také nadšeným fotografem.