Menu

Exotická Austrálie dokázala nalákat mnoho arkádových závodníků a přinesla další velkolepé závody v krásném otevřeném světě.

Forza Horizon 3 od britských vývojářů z Playground Games přesunula svůj závodní festival z Itálie do více exotické Austrálie. Ta nás uchvátila svou rozmanitou přírodou a také spoustou klikatých cestiček. Hra přináší opět stovky zajímavých aut, napříč všemi třídami. Možnosti úpravy vozů a to jak po vizuální stránce, tak hlavně po té výkonové, a tak si do auta můžeme dát úplně jiný motor, a třeba i změnit typ náhonu. Hra se vyznačuje velice povedeným jízdním modelem, a také svobodou a volností, kterou nám hra dává. Naše dojmy a hodnocení hry se samozřejmě dočtete v naší recenzi níže.

RECENZE HRY

Na náš web postupně přidáváme recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, nebo i k samotné hře. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout. 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

BLACKSHEEPCZ

Šéfredaktor a zakladatel časopisu Gamer247CZ. Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu, nicméně momentálně pracuji v IT a 3D tisku. Průběžně se tedy věnuji herní publicistice, blogování a tvorbě webů. Mám samozřejmě rád sci-fi a fantazy, a to jak ve hrách, tak i v kinematografii či literatuře. Když nehraju, rád čtu zajímavé knížky, poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo seriály a jsem také nadšeným fotografem.