Menu

Vytvořit komiks podle oblíbené akční knížky je vlastně strašně dobrý nápad. Knihu to nenahradí, ale na druhou stranu pěkně připomene.

Bratrstvo krve – Hustej nářez komiks je velice zajímavé komiksové zpracování první knihy Františka Kotlety. Příběh této velice oblíbené akční knížky je poutavou kombinací sci-fi a fantazy, jelikož se tu setkává svět upírů s mimozemskou okupací. Jde o klasickou českou akci, plnou krve, sexu, střílení, napětí ale také romantiky a velice zajímavých vztahů mezi postavami. Komiks tuto knihu pěkně doplňuje, a pro fanoušky autora je naprosto nutností. Povedenou a hodně sympatickou kresbu má na svědomí talentovaná umělkyně Jana Kilianová. Komiks se prodával jak ve fyzické podobě, kde jeho vydání mělo na starosti nakladatelství Epocha, tak v digitální formě, kde bylo součástí velice zajímavého projektu Nanits. V tomto případě šlo o speciální podobu několikavrstvého komiksu se zvukovým doprovodem. 

RECENZE KOMIKSU

Na náš web postupně přidáváme všechny recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato trochu nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, a nebo i ke komiksu. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

BLACKSHEEPCZ

Šéfredaktor a zakladatel časopisu Gamer247CZ. Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu, nicméně momentálně pracuji v IT a 3D tisku. Průběžně se tedy věnuji herní publicistice, blogování a tvorbě webů. Mám samozřejmě rád sci-fi a fantazy, a to jak ve hrách, tak i v kinematografii či literatuře. Když nehraju, rád čtu zajímavé knížky, poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo seriály a jsem také nadšeným fotografem.