Menu

Nekonečný britský seriál se stal fenoménem, kvůli jeho zajímavému pojetí cestování časem. V roce 2005 dostal moderního zpracování.

Doktor Who, také známý jako Pán času je seriál jehož kořeny můžeme hledat už v roce 1963. My se ale v této recenzi budeme věnovat jeho modernímu zpracování, které se začalo vysílat v roce 2005 a na starší seriál navázalo. Děj se věnuje trochu zvláštnímu cestovateli časem, který si říká jednoduše Doktor a z nějakého důvodu si oblíbil Británii. Doktor může ve své vesmírné lodi, která na sebe vzala podobu modré policejní budky, cestovat časem i prostorem, což je samozřejmě velice zajímavý námět pro seriál. Jelikož by se sám asi nudil a nemuselo by to dopadnout dobře, necestuje sám, ale vždy si vezme někoho zajímavého sebou. Obsazení seriálu se navíc průběžně mění, což zajišťuje, že je seriál stále svěží. Seriál se tedy stále mění, a ač může první série hodně odradit, později se začne děj skvěle proplétat a komplikovat. Více o seriálu se samozřejmě dozvíte v naší recenzi níže.

RECENZE SERIÁLU

Na náš web postupně přidáváme recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, nebo i k samotnému seriálu. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

BLACKSHEEPCZ

Šéfredaktor a zakladatel časopisu Gamer247CZ. Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu, nicméně momentálně pracuji v IT a 3D tisku. Průběžně se tedy věnuji herní publicistice, blogování a tvorbě webů. Mám samozřejmě rád sci-fi a fantazy, a to jak ve hrách, tak i v kinematografii či literatuře. Když nehraju, rád čtu zajímavé knížky, poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo seriály a jsem také nadšeným fotografem.