Menu

Nadějný seriál byl sice ukončený už po první sezóně, nakonec si ale stejně získal srdce fanoušků, a také jistý kultovní status.

Firefly je americký space westernový seriál vytvořený scenáristou a režisérem Jossem Whedonem. Děj seriálu se odehrává v roce 2517 ve vzdáleném hvězdném systému, do něhož se lidstvo přestěhovalo, jakmile ho Země již nedokázala uživit. Zajímavostí je, že na rozdíl od jiných sci-fi seriálu, tady se necestuje ani warpem, ani hyperprostorem, což jen zdůrazňuje obrovskou velikost samotného hvězdného systému, potažmo vesmíru. Příběh se věnuje posádce odpadlíků nákladní lodi Serenity, která cestuje na jednotlivé planety a převáží všemožný náklad. Samozřejmě se během toho nevyhnou ani kdejakým levárnám a nebo pašování. Děj je založen hlavně na velice zajímavých a komplikovaných postavách. Planety jsou přitom osídlené lidmi, kteří tu žijí jako na divokém západě. Žijí tedy prostý život, chovají dobytek a tak podobně. Více o seriálu se samozřejmě dozvíte v naší recenzi níže.

RECENZE SERIÁLU

Na náš web postupně přidáváme recenze z minulých čísel časopisu Gamer247CZ a přidáváme je také do naší databáze recenzí tak, aby jste je vždy snadno našli. I zde přitom zachováváme formát PDF, tak že jde zároveň o malou ukázku toho, jak náš PDF časopis vypadá. Doufáme, že se Vám tato nestandardní podoba bude líbit. Recenzi si můžete přepnout na celou obrazovku, aby se Vám lépe prohlížela. Rádi bychom Vás poprosili, aby jste zanechali komentář (názor, zážitek, vzpomínku) k recenzi, nebo i k samotnému seriálu. Pro plnou 4K kvalitu recenze je potřeba recenzi nebo časopis stáhnout.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

BLACKSHEEPCZ

Šéfredaktor a zakladatel časopisu Gamer247CZ. Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu, nicméně momentálně pracuji v IT a 3D tisku. Průběžně se tedy věnuji herní publicistice, blogování a tvorbě webů. Mám samozřejmě rád sci-fi a fantazy, a to jak ve hrách, tak i v kinematografii či literatuře. Když nehraju, rád čtu zajímavé knížky, poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo seriály a jsem také nadšeným fotografem.