Menu

Gamer247CZ je unikátní projekt, ve kterém se snažíme přenést pocit z klasických papírových časopisů přímo do čtenářova tabletu, nebo notebooku. Samozřejmě časopis ve formátu PDF není úplně novinka. My nicméně nepřevádíme tištěné médium do PDF, ale vytváříme časopis na míru displejům. Snažíme se tedy plochu více využít a přinést více obrázků, než si může dovolit tištěný časopis, který musí být přizpůsobený sazbě a nákladům. Hlavním tématem jsou samozřejmě hry, přičemž se nezaměřujeme čistě na novinky, jako klasické časopisy, ale připomínáme i spoustu starších titulů, které by bylo škoda minout. Kromě her se věnujeme okrajově také tématicky příbuzných filmů a seriálů, převážně z žánru sci-fi, fantazy, komiksů, a nebo třeba čistokrevné akce. 

Velký důraz klademe především na recenze a jejich databázi. Díky naší databázi by jednotlivé recenze neměly jen tak zapadnout. Najdete tam totiž tématické žebříčky TOP 12, aneb tucet nejlepších recenzovaných titulů v dané kategorii. Databáze by tak měla fungovat jako jisté doporučení, co si v daném žánru zahrát, co patří ke špičce, případně co by jste určitě neměli minout. 

Doufáme, že se Vám bude časopis líbit, a že na něm najdete dostatek zajímavého obsahu. Nezapomeňte recenze a články komentovat, neb je to pro nás důležité, a podělte se a námi o Vaše vzpomínky na starší hry, filmy a seriály. Novinkám se sice nevyhýbáme, ale nebudeme se na ně přímo zaměřovat. Nakonec takových webů je na českém internetu už spousta. Samozřejmě klidně okomentujte i starší recenzi, díky naší databázi, by recenze neměli tak rychle zapadnout. Naopak, tyto stránky jsou vytvořené hlavně pro Vaši inspiraci, pro připomenutí her, o kterých ostatní weby už třeba ani nepíšou. Budeme rádi pokud nás podpoříte na sociálních sítích Facebook, Twitter a Instagram.